Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.

» Bez polityki
» Inna historia
» Religia
» Biblia na co dzień
» Oni są inni
» Nasze zdrowie
» Wokół domu
» Domowe ZOO
» On, Ona, Ono, Oni
» Magazyn
» Trochę kultury
» Oblicza sportu
» Warto zobaczyć

    Polecamy:

» Żelazkowcy
» Magiczna krew
» F1 Historia zmagań
» Koniec Świata
» Bóg i Ty
» Dawcy organów
» Fakty i spekulacje
» Zapłać abonament
» Bezpieczny seks
» Wiara w pytaniach

 
On, Ona, Ono, Oni
On, Ona, Ono, Oni

«
Niespodzianka dla gwałciciela
Rodzinne koligacje
Rybak i Bogacz
Ze skrzydełkami, czy kubek?
Macierzyński w podstawówce
Homoseksualizm - czy to coś dla mnie?
 

Macierzyński w podstawówce

Dzieci rodzą dzieci. Nie od dziś. Ale w dzisiejszych czasach doszło do zupełnego przewartościowania moralności i odpowiedzialności. Bezstresowe wychowanie dzieci sprawiło, że dorośli już smarkacze swoją beztroskę i nieodpowiedzialność wpajają swoim dzieciom.

Obawia się to w różny sposób. W USA, gdzie dostęp do broni jest tak łatwy jak w Polsce do kamieni, sfrustrowane dzieciaki urządzają sobie w szkołach polowanie na żywe cele. W Niemczech odzywają się ruchy nacjonalistyczne, a w Wielkiej Brytanii ...

W Wielkiej Brytanii dzieci rodzą dzieci. Zamiast tłumaczyć dzieciom, że podejmowanie współżycia w tym wieku jest niewłaściwe - to planuje się rozdawanie prezerwatyw i edukację seksualną w jeszcze młodszym wieku.

W ten model wpisuje się kampania „Bezpieczny sex”, klipem „Teenage Kicks in school”. Być może brytyjskie dzieci są inne, ale w Polsce rodząca na boisku szkolnym byłaby sensacją i do końca szkoły, a nawet wiele lat później legendą. Ten klip raczej zachęca do swobody, a nie ostrzega przed konsekwencjami.


Zanim wymyślono wychowanie bezstresowe w modzie byli Dzieci Kwiaty. Pokolenie wolnej miłości i marihuany. Dziś są już dziadkami - Premierami i Prezydentami. Swoim dzieciom wpoili życie bezstresowe, a wnuczętom anarchistyczną wolność myślenia. Czego spodziewać się w przyszłości?

(pi)
Sobota
23 maj 2009


 
 Wszystkie artykuły w dziale:
On, Ona, Ono, Oni
On, Ona, Ono, Oni

 
 
Copyright © 2008-2021 RGB plus