Środa, 20 stycznia 2021 r.

» Bez polityki
» Inna historia
» Religia
» Biblia na co dzień
» Oni są inni
» Nasze zdrowie
» Wokół domu
» Domowe ZOO
» On, Ona, Ono, Oni
» Magazyn
» Trochę kultury
» Oblicza sportu
» Warto zobaczyć

    Polecamy:

» Żelazkowcy
» Magiczna krew
» F1 Historia zmagań
» Koniec Świata
» Bóg i Ty
» Dawcy organów
» Fakty i spekulacje
» Zapłać abonament
» Bezpieczny seks
» Wiara w pytaniach

 
On, Ona, Ono, Oni
On, Ona, Ono, Oni

«
Niespodzianka dla gwałciciela
Rodzinne koligacje
Rybak i Bogacz
Ze skrzydełkami, czy kubek?
Macierzyński w podstawówce
Homoseksualizm - czy to coś dla mnie?
 

Uwaga! Podglądacze

Jedną z negatywnych cech człowieka jest plotkarstwo. Stąd taka popularność tabloidów ujawniających kulisy życia innych, a zwłaszcza tzw. gwiazd. Ale może się zdarzyć, że my sami padniemy ofiara podglądacza i staniemy się wbrew swej woli gwiazdą Internetu.

Ujawnienie naszego wizerunku wbrew naszej woli jest oczywiście karalne, ale wielu domorosłych filmowców liczy na to, że nie uda się ich wyśledzić. Mylą się. Nie ma dziś anonimowości w Sieci. Nawet używanie programów kryjących IP komputera, którym się posługujemy, nie jest przeszkodą by odpowiednie służby (na pewno nie będzie to dzielnicowy) dotarły do komputera z którego wysłano na jeden z licznych serwisów plotkarskich materiał naruszający prawo.

Jesteśmy podglądani na każdym kroku. Monitoring przemysłowy, kamery bezpieczeństwa, prywatne instalacje, ale także inwigilacja służb, które w określonych warunkach mają prawo nas obserwować. Zdarza się, że takie materiały „operacyjne” wyciekają na zewnątrz. Ale najczęstszą przyczyną podglądania - rejestracji i późniejszej publikacji - jest zwykła, niezdrowa ciekawość.

W obliczu prawa, a raczej przed bezdusznymi przedstawicielami prawa jesteśmy bezradni. Musimy zrobić to, czego zażądają - nawet bezprawnie, bo może się skończyć jeszcze gorzej. Na tym filmie młoda kobieta została zmuszona do rozebrania się w Markecie, mimo iż pomieszczenie przez szybę było dostępne osobom postronnym, a i w pomieszczeniu też przebywały osoby nieuprawnione.

Co też ta pani ma pod spodem, to jeden z najczęstszych powodów podglądactwa. Nie tylko mali chłopcy są ciekawi co dziewczynka ma pod spódniczką. Duzi chłopcy też. Tylko w ich przypadku, może się to skończyć wyrokiem skazującym. Wykonywana praca często zachęca do podglądania. Są takie miejsca, gdzie kobiety muszą się rozebrać - przebieralnie, toalety, solaria. W tym ostatnim łatwo o damski negliż, ale nie tylko negliż, ale i o atrakcyjny negliż.

Kobieta w solarium, to łasy kąsek dla podglądaczy. Takie umieszczenie kamery, to przykład łamania prawa.

Konsekwencje „dobrej zabawy” to też wdzięczny temat dla podglądaczy. Utrata kontroli nad sobą, zachowania na jakie nie pozwolilibyśmy sobie w normalnych warunkach - po alkoholu, narkotykach, albo sprowokowani przez „zabawowe” towarzystwo. Nie zawsze bohater filmu jest tu winien. Tabletki gwałtu, doprawiane drinki, środki nasenne odbierają świadomość nieostrożnym dziewczynom, które później mogą oglądać konsekwencje na takich filmach. Czasem konsekwencje oglądają w wózku dziecinnym...

W Polsce widok pijaka nie jest rzadki, ale młoda dziewczyna - to jest żenujące. A jeśli jeszcze wpada do sedesu! Za to jej towarzystwo musiało mieć niezły ubaw.

Osobna kategoria podglądaczy to ukryta kamera. Inscenizowana sytuacja wykorzystująca nasze słabości to ulubiony motyw żartów z cyklu „W ukrytej kamerze”. Często są niezbyt wybredne i pokazują bohaterów w niekorzystnym świetle, lub krępującej sytuacji.

Choć skóra węża jest niezwykle delikatna, to jednak jej aksamitność sprawia, że wyglądają jakby były wilgotne i oślizłe. Boimy się ich - i jest to zapewne konsekwencja wężowego kłamstwa w Raju.

I jeszcze raz męska ubikacja. Co należy zrobić w takiej sytuacji?

Windą wprost do męskiej ubikacji? Można i tak. Sytuacja na pewno krępująca!

I jeszcze suplement, specjalnie dla tych którzy którzy mają powyżej 18 lat.

Od dawna wiadomo, że solarium jest niebezpieczne - tutaj mamy tego przerażający dowód

(stef)
Poniedziałek
02 listopad 2009


 
 Wszystkie artykuły w dziale:
On, Ona, Ono, Oni
On, Ona, Ono, Oni

 
 
Copyright © 2008-2021 RGB plus